Kaçak İddaa Siteleri Para Çekme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Mobilbahis bonus
Kaçak İddaa Siteleri Para Çekme İşlemleri

Güvenilir kaçak iddaa siteleri para çekme işlemleri için farklı ödeme metotları kullanılıyor. Kaçak İddaa Siteleri Para Çekme İşlemleri ödeme metotları ile herkes iddaa para çekme işlemlerini yapabilir. Kaçak iddaa siteleri para çekimleri güvenilirdir. Çünkü iddaa siteleri, lisanslar ile ülke yasalarınca denetlenmektedir. Şifreleme metotları ve 3D güvenlik yazılımları, online iddaa ödeme işlemlerini güvenilir hale getiren diğer özelliklerdir.

Kaçak İddaa Siteleri Para Çekme İşlemleri

Kaçak İddaa Siteleri Para Çekme İşlemleri için öncelikle hangi metodu kullanacağınıza karar vermelisiniz. Her ödeme metodu, birbirinden küçük farklarla ayrılır. Bazısının ödeme işlemleri daha uzun sürer, bazısı ile de çekim yapabileceğiniz miktarlar farklıdır. Ancak şu bir gerçektir ki lisanslı kaçak iddaa sitelerinde para çekme işlemleri son derece güvenilirdir.

Kaçak İddaa Siteleri Para Çekme İşlemleri

Banka Havalesi ve Ecopayz

Banka Havalesi ve Ecopayz, kaçak iddaa sitelerinde para çekmenizi sağlayan en popüler ödeme metotlarıdır. Bu iki ödeme metodu, her kaçak iddaa sitesinin para çekme seçenekleri arasındadır. Kaçak iddaa sitesine üye olduktan sonra bu iki ödeme metoduyla para çekme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Banka Havalesi kullanmak için herhangi bir bankadan hesabınızın olması yeterlidir. İş Bankası, Garanti, Finansbank, Akbank, Yapı Kredi gibi ünlü bankalardan kendi adınıza bir hesap açın. Hesabınızı online işlemlere aktif hale getirin. Daha sonra Banka Havalesi para çekme formuna Iban No ve banka hesap bilgilerinizi yazın. Para çekme işlemini tamamlayın. Banka Havalesi ile yapacağınız çekim işlemleri 2 ile 5 iş günü içinde tamamlanır.

Ecopayz ile para çekmek için ise www.ecopayz.com adresine kayıt olun. Ecopayz sitesine belge göndererek Ecopayz hesabınızı yükseltin. Daha sonra iddaa sitesi Ecopayz para çekme formuna Ecopayz hesap numaranızı yazın ve parayı Ecopayz hesabınıza aktarın. Daha sonra Ecopayz hesabınızdaki parayı da Havale ile kişisel banka hesabınıza transfer edin. Ecopayz ile yaptığınız çekim işlemleri de 1-2 iş günü içinde tamamlanır.

Bitcoin İle Para Çekme

Kaçak İddaa Siteleri Para Çekme İşlemleri seçenekleri arasına giren ödeme metotlarından biri de Bitcoin. Bitcoin ile para çekmek için öncelikle Bitcoin çevirme işlemleri yapabileceğiniz bir web adresine ya da mobil uygulamaya kayıt olun. BTC Türk, Paribu, Takascoin, Koinim, Electron Bitcoin Wallet çevrim işlemi yapabileceğiniz web ve mobil uygulamalardandır. Ardından Bitcoin para çekme formuna çekim yapacağınız tutarın Bitcoin cinsinden değerini yazın. Bitcoin hesabınıza ait bilgileri de forma ekleyin. Para çekme işlemi yaptıktan sonra tutar, Bitcoin hesabınıza aktarılır. Bitcoin hesabınızın olduğu adreste Al-Sat işlemi yaptıktan sonra tutarı TL’ye çevirin ve Havale ile kişisel hesabınıza aktarın. Bitcoin ile yaptığınız çekim işlemleri 5-10 dakika arasında tamamlanır.

Güvenilir ve Hızlı Ödeme İşlemleri

Yukarıda saydığımız ödeme seçenekleri en sık kullanılan online ödeme metotlarıdır. TL Nakit ve Mobilcard ise kaçak iddaa sitelerinde kullanılan diğer ödeme yöntemleri arasındadır. Çekim yapabileceğiniz tutarlar minimum 50 TL’den başlar. Gün içinde yaklaşık 50,000 TL’ye kadar kaçak iddaa sitelerinde para çekme işlemi yapabilirsiniz.